Stylizacja rzęs metodą 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 polega na naturalnym stylizowaniu oka za pomocą doklejania do rzęsy naturalnej wydłużonej rzęsy syntetycznej. Szkolenie zostanie przeprowadzone pod okiem profesjonalnej stylistki rzęs z wieloletnim doświadczeniem.

Program szkolenia:
Część teoretyczna:
-Podstawowe zagadnienia związane z zabiegiem przedłużania rzęs
- BHP stylistki oraz stanowiska pracy
-Przeciwwskazania do zabiegu
-Etapy zabiegu przedłużania rzęs
-Zapoznanie z produktami i akcesoriami do stylizacji rzęs
-Modelowanie oka za pomocą stylizacji rzęs Pielęgnacja rzęs przedłużonych
Część praktyczna :
-Praca na główce manekina