Stan wyjątkowy - Koronawirus

Drodzy Słuchacze,
zgodnie z zaleceniem MEN zamykamy szkoły na 2 tygodnie. To nie oznacza braku zajęć. Organizujemy je w wersji on- line ( platforma, skype, webinary, przesyłanie prezentacji i dokumentów itd). Z każdym z Państwa mamy kontakt, poprzez pocztę mailową, grupy na WhatsAppie i messengerze. . Nauczyciele CENTRUM EDUKACJI EPSILON wysyłają Państwu materiały, linki , testy, umawiają się na wykłady na skypie. Praca w „ czasach zarazy” nie jest łatwa, ale możliwa. Konieczna jest jednak nasza wspólna mobilizacja, dyscyplina i wiara, że damy radę. Jeśli nie szkoły medyczne to kto? ( Odbierajcie proszę na bieżąco maile, smsy, załączniki. Wykonujcie zadane prace, bądźcie w stałym kontakcie z nauczycielami.

Życzymy Wam zdrowia, wytrwałości i nadziei na szybki powrót do normalności.

Ps. Sekretariaty są nieczynne do odwołania, możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy z każdym oddziałem.
Dzierżoniów- 660 453 987
Kluczbork - 668 931 647